Jak jsem v sobě objevil Jelena

Zobrazení: 230

Zkrácená verze je tak jednoduchá. Vždy to ve mě bylo. Bylo to mou součástí a já to potřeboval jen objevit. Nicméně to objevování chtělo čas. Čas plný zjišťování informací o tomto tématu a zjišťování, že nic není tak, jak jsem si myslel, že je.

S nevěrou jsem se setkával od začátku své puberty. To když semnou hormony začaly lomcovat a já jsem svou nadrženost začal filtrovat přes erotické povídky. Vlastní erotické povídky. Spousta představ, psaní a honění. Díky tomuhle jsem začal i převádět některé reálné příběhy, které jsem prožil, do povídek. Samozřejmě jen pouhý holý základ a ostatní velká fantazie pubertálního panice. Nicméně zde jsem poprvé napsal pár povídek, kde téma byla nevěra. Když jsem pak randil se svou první holkou a ta trochu víc flirtovala na diskotéce s ostatními muži, byl jsem naštvaný. A to dost. Nicméně druhý den, po vystřízlivění, jsem zjistil, že mě ta představa, jak si užívá s někým jiným vzrušuje. A ano, napsal jsem na to i povídku.

Zlom nastal v době, kdy jsem potkal současnou přítelkyni. To už jsem věděl, že by mi nevadilo se dívat, jak si ona užívá s jiným mužem. Také jsem jí to po necelém roce vztahu řekl a trochu jí tím i vyděsil. Nechápala to a já to neuměl vysvětlit. Občas jsem tohle téma nadhodil a vždy dostal stejnou odpověď. V tu chvíli si to neuměla představit. A čas plynul, přišli děti, já napsal pár nových povídek na tohle téma a víc jsem se začal zajímat o nevěru, paroháčství. Založil jsem web kandaulisti.info a poprvé začal tohle slovo používat. Tehdy jsem pod tenhle pojem dával vše. Během let jsem zjistil, že existuje něco jako Cuckold, HotWife, Swingeři. Nejvíc diskuzí jsem vedl na téma cuckoldingu. Ten popis seděl, ale ne úplně. Spousta mužů v diskuzích tvrdila, že jsou prostě kandaulisti a ne cuckoldové, protože nebudou milenci své ženy kouřit ocas. O ponižování nebyla ani řeč. Osobně jsem to bral tak, že existuje několik úrovní cuckoldu a říkal jsem si, dobře jsem první úroveň, tam přece ponižování není. Léta plynula.

Když se narodilo druhé dítě, náš vztah se zhoršil. Byli jsme spolu už bezmála 15 let. Pořád spolu, nic nového. O našem sexuálním životě ani nemluvě. Už jsme byli tak trochu jako dva kamarádi, co spolu vychovávají dvě děti. Tohle se naštěstí začalo měnit a zlepšovat. Začali jsme se víc bavit o možnosti, že by zkusila přítelkyně začít randit s jinými muži. Stále o tom nechtěla slyšet a spíš se rozhodla vyzkoušet Tinder, jako platformu pro nalezení kamarádky.  A tak si našla muže. To v co jsem nedoufal, se pomalu začalo měnit a stávat realitou. A v této době jsem zase víc zkoumal zahraniční texty na téma Polyamorie, Cuckolding a podobně. A objevil pojmy, jako je Etická nemonogamie a pak Stag a Vixen. Objevil jsem ten chybějící článek, který přesně zapadal do toho co jsem. Jak já nemonogamii své partnerky vnímám. Žádné ponižování, ale otevřený vztah, kdy vzrušení vychází ze sledování rozkoše partnera s jinou osobou a ne z ponižování mé osoby. A tak jsem v sobě objevil jelena.

Zobrazení: 230
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments