Cuckold vztahy

Zobrazení: 602

Když se cuckold (paroháč) dostane do tohoto životního stylu, jeho sexuální preference a aktivity se často mění.

Pro ženu často existuje pocit, že sexuální potěšení je něco, na co má právo se těšit. Ten pocit někdy ženy vede k tomu, že stále více jsou dominantnější před svým paroháčem. Naproti tomu paroháč může začít pociťovat, že sexuální potěšení je pro něj druhořadé, nebo něco, co si musí zasloužit. Způsoby a typy sexuálních potěšení, které paroháč může prožít, jsou přitom obvykle ponechány na jeho ženě.

Některé ženy si mohou užívat v omezování frekvence, nebo určitého typu sexuálního potěšení, které jejich paroháč má. Zde je několik příkladů:

  • Paroháč vždy musí mít kondom, pokud má povoleno se ženou mít sex, i když ho nepoužívají její milenci.
  • Paroháč nesmí ejakulovat do ženy, protože tato výsada je vyhrazena pro jejího milence. Toto pravidlo se někdy kombinuje s pravidlem o kondomu, takže paroháč musí přestat dříve, než ejakuluje. Stáhne si kondom a dokončí se masturbací.
  • Žena již neposkytuje paroháčovi orální sex, přestože ho s radostí poskytuje svému milenci. Naopak, paroháč musí poskytnout orální sex ženě kdykoliv, kdy chce ona.
  • Paroháč má zakázaný pravidelný sex se ženou.

Mnoho mužů zjistilo, že jejich sexuální vzrušení se zvýšilo poté, co se stali cuckoldem. Podobně se jejich zájem o sex mnohem více zaměřuje na aktivitu a potěšení svého partnera.

V průběhu času si může žena najít pravidelného milence / přítele, ke kterému cítí i nějaké city. Paroháč zároveň může najít způsob, jak potěšit svou dámu, kromě pravidelného sexu. Někteří paroháči se například naučí poskytovat své paní skvělou masáž, nebo pedikůru. Zatím co cuckoldi mají méně tradičního sexu, někdy se učí získávat emoční potěšení z toho, že pro své manželky / přítelkyně dělají jiní sexuální, či asexuální, věci.

Některé ženy možná zjistí, že je baví mít několik přátel, nebo milenců, zatím co chtějí jen jednoho partnera navíc.

Jedním z problémů, s kterými se některé ženy setkávají, je to, že jejich přítel / milenec chce, aby odešli od svého paroháče, nebo se s ním rozvedli. V těchto případech ženy často vztah ukončují. Aby se tomuhle problému předešlo, je nejlepší, aby si žena hned na začátku objasnila své záměry. Některé ženy ve skutečnosti vyhledávají přítele / milence, kteří jsou zadaní, nejlépe ženatí, protože je mnohem méně pravděpodobné, že se stanou náročnými, jelikož musí své činy tajit.

Mezi další změny ve vztahu párů patří:

  • Žena podniká výlety a dovolené se svým milencem. Mohou to být výlety, kde milenec doprovází ženu a paroháče. Obvykle to ale spíš znamená, že žena odejde se svým milencem a paroháč zůstává doma a dělá různé domácí práce.
  • Občas může být nutné, aby paroháč hledal pro ženu nové potenciální milence.
  • Paroháč někdy odváží ženu a jejího milence na speciální rande, jako jejich osobní řidič.
Zobrazení: 602
3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments